اینترنت اکسپلورر برای ایکس باکس 360

اینترنت اکسپلورر برای ایکس باکس 360

اینترنت اکسپلورر برای ایکس باکس 360 : کارشناسان مایکروسافت می*کوشند تا بیش از پیش کنترلر Kinect را در سایر محصولات این شرکت استفاده کرده و به این طریق کاربری آن*ها را برای دنیای فن آوری آینده هر چه ساده*تر نمایند. برخی از کاربران از اینکه از این پس برای وب*گردی نیازی به تایپ کردن ندارند، ابراز خوشحالی می*کنند. با این حال وجود... : اینترنت اکسپلورر برای ایکس باکس 360

 1. narengy عضو سایت

  کارشناسان مایکروسافت می*کوشند تا بیش از پیش کنترلر Kinect را در سایر محصولات این شرکت استفاده کرده و به این طریق کاربری آن*ها را برای دنیای فن آوری آینده هر چه ساده*تر نمایند.
  برخی از کاربران از اینکه از این پس برای وب*گردی نیازی به تایپ کردن ندارند، ابراز خوشحالی می*کنند. با این حال وجود این سیستم آن*قدرها که باید و شاید حساس نیست و هنوز لازم است تا در برخی موارد استفاده کننده با صدای بلند دستورات خود را اعلام نماید.
  با فعال شدن قابلیت مرور وب در درون کنسول بازی مایکروسافت، از این پس کاربران می*توانند اینترنت را از پای تلویزیون و با استفاده از کینکت خود بکاوند.
  البته تاکنون سخنگویان شرکت مایکروسافت به طور رسمی هیچ بیانیه*ای درباره انتشار این ویژگی برای ایکس*باکس منتشر نکرده*اند، اما کارشناسان احتمال قریب به یقین می*دهند که این شرکت از فرصت نمایشگاه E3 برای اعلام رسمی این خبر و زمان عرضه عمومی آن استفاده نماید.
  نظر شما درباره ویژگی احتمالی ایکس*باکس 360 چیست؟


  نارنگی:نظر خود من شخصا اینه که اینترنت اکسپلورر سرعتش خیلی کمه.باید فایرفاکس میفرستادن:s-5:
  اینترنت اکسپلورر برای ایکس باکس 360

  اینترنت اکسپلورر برای ایکس باکس 360 آخرین اخبار کنسول های بازی
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. erfan12 کاربر اخراج شده

  داداش دستت درد نکنه ولی داری خیلی تاپیک میدی. سعی کن دیگه زیاد تاپیک ندی.
   
 3. narengy عضو سایت

  واسه چی زیاد تاپیک ندم؟
   
 4. erfan12 کاربر اخراج شده

  تاپیک اسپم داری میدی تو یه جای دیگه پست بده نه تاپیک.