ویژگی*های جدید بخش آنلاین Call Of Duty: Black Ops 2

ویژگی*های جدید بخش آنلاین Call Of Duty: Black Ops 2

ویژگی*های جدید بخش آنلاین Call Of Duty: Black Ops 2 : [IMG] سری Call Of Duty در چند سال اخیر نتوانسته است مانند گذشته موفق باشد و کمبود خلاقیت در نسخه*های اخیر باعث شده است که این بازی دیگر درخشش سالهای قبل را نداشته باشد. اما استودیو Treyarch برنامه*های ویژه*ای برای نسخه جدید این بازی یعنی Black Ops 2 تدارک دیده است.... : ویژگی*های جدید بخش آنلاین Call Of Duty: Black Ops 2

 1. reza720 کاربر شناخته شده

  [​IMG]

  سری Call Of Duty در چند سال اخیر نتوانسته است مانند گذشته موفق باشد و کمبود خلاقیت در نسخه*های اخیر باعث شده است که این بازی دیگر درخشش سالهای قبل را نداشته باشد. اما استودیو Treyarch برنامه*های ویژه*ای برای نسخه جدید این بازی یعنی Black Ops 2 تدارک دیده است.
  در همایش Gamescom امسال این استودیو به معرفی ویژگی*های جدید بخش آنلاین بازی پرداخته است که به بیان پنج مورد از مهمترین این ویژگی*ها می*پردازیم:

  1. ساخت کلاس: ویرایش کلاس بازی در Black Ops 2 به مراتب ساده*تر از قبل است و به بازیکن آزادی عمل بیشتری خواهد داد. ساخت یک کلاس بر اساس ده ویژگی سیستم استوار است و بازیکنان با استفاده از این ویژگی*های به بالابردن سطح اسلحه*ها، تجهیزات و توانایی*های خود می*پردازند.
  2. سیستم امتیازدهی: سیستم امتیازدهی بازی دیگر بر اساس کشتن تنها نخواهد بود و لازم نیست برای بردن جایزه و افزایش سطح خود فقط به کشتن دشمنان پرداخت. این سیستم به بازیکنان این اشتیاق را می*دهد که هر کدام به نحوی در صحنه نبرد ایفای نقش کنند.
  3. عملکرد اسلحه: اعتماد* به* نفس بالا تاثیری در سطح عملکرد اسلحه نخواهد داشت. بازیکنان درخواهند یافت که اعتماد به نفس بالا فقط در بهبود عملکرد خودشان تاثیر دارد و بهبود عملکرد اسلحه به چیز دیگری نیازمند است.
  4. پشتیبانی صوتی: بازیکنان قادر خواهند بود زمانی که دوستانشان در حال بازی هستند با صدای خود به تشویق و ترغیب آنها در شکست دادن دشمن بپردازند. آنها قادر خواهند بود زمانی که کشته می*شوند مانند یک فرمانده به دلگرمی دادن هم*تیمی*های خود بپردازند.
  5. جوایز جدید: جوایز جدیدی به بازی اضافه شده*اند که با استفاده از سیستم جدید امتیازدهی قابل دسترسی خواهند بود. از جمله آنان می*توان به سلاحی قابل پرتاب اشاره کرد که هنگام برخورد به زمین و انفجار شعله*هایی به مراتب وسیع*تر از قبل ایجاد می*کند، از دیگر جوایز می*توان به سلاح نگهبان اشاره کرد، سلاحی که بر روی زمین قرار می*گیرد و به دشمنانی که در تیررس آن هستند تیز اندازی می*کند.
  Treyarch همچنین به ویژگی*های دیگر بازی نظیر سیستم جدید Matchmaking و مدهای جدید بازی پرداخت. تلاش برای القای خون جدید در پیکر سری Call Of Duty ادامه دارد.
  Black Ops 2 در تاریخ 23 آبان امسال برای پلتفرم*های PC ،Xbox 360 ،PS3 و Wii U عرضه خواهد شد.  ویژگی*های جدید بخش آنلاین Call Of Duty: Black Ops 2

  ویژگی*های جدید بخش آنلاین Call Of Duty: Black Ops 2 XBOX - ایکس باکس
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. sos کاربر اخراج شده

  فقط خدا کنه تا اونموقه آپدیت lt نیاد
  خسته شدیم به خدا.
   
 3. erfan12 کاربر اخراج شده

  اگه قبل از اینکه امضا ها بردداشته میشد امضای منو میدیدی نوشته بودم یه خبره جدید اینکه مایکروسافت حالا حالا ها به دلایلی نمیخواد اپدیت جدید بده.
   
 4. sos کاربر اخراج شده

  نه من امضاتو ندیده بودم

  آخجون فعلا آپ نمیاد