پلی استیشن 4 با پورت*های جدید و حداکثر فرکانس پردازنده 2.75 گیگاهرتز همراه خواهد بود‎

پلی استیشن 4 با پورت*های جدید و حداکثر فرکانس پردازنده 2.75 گیگاهرتز همراه خواهد بود‎

پلی استیشن 4 با پورت*های جدید و حداکثر فرکانس پردازنده 2.75 گیگاهرتز همراه خواهد بود‎ : [IMG] سونی برای اولین بار از سخت*افزار پلی*استیشن 4 در نمایشگاه E3 امسال پرده برداشت. حال به تازگی این کمپانی ژاپنی، کیت مخصوص توسعه دهندگان پلی استیشن 4 را در FCC ثبت نموده که در آن پورت*های جدیدی به کنسول اضافه گشته و فرکانس... : پلی استیشن 4 با پورت*های جدید و حداکثر فرکانس پردازنده 2.75 گیگاهرتز همراه خواهد بود‎

 1. amin77 عضو سایت

  [​IMG]


  سونی برای اولین بار از سخت*افزار پلی*استیشن 4 در نمایشگاه E3 امسال پرده برداشت. حال به تازگی این کمپانی ژاپنی، کیت مخصوص توسعه دهندگان پلی استیشن 4 را در FCC ثبت نموده که در آن پورت*های جدیدی به کنسول اضافه گشته و فرکانس پردازنده نیز 2.75 گیگاهرتز تعیین شده است.‎

  در اسناد تحویل داده شده به FCC، اطلاعات ارزشمندی از کنسول پلی استیشن 4 مشخص شده است. برای مثال اکنون می*دانیم که این دستگاه مجهز به بلوتوث و همچنین وای-فای 802.11 b/g/n می*باشد.
  در این نسخه مخصوص از پلی استیشن 4، سونی سعی نموده تا دستگاه را به صورت کاملا معمولی و بدون زرق و برق در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. این کار به این خاطر صورت می*گیرد که بتوان راحت*تر با دستگاه کار کرد و همچنین دستگاه بتواند سریع*تر خنک شود.


  اما نکته جالب در مورد این اطلاعات این است که حداکثر فرکانس کلاک پردازنده این کنسول بازی بر روی 2.75 گیگاهرتز تنظیم شده است. با وجود آن*که هنوز به طور دقیق نمی*دانیم که فرکانس کلاک این دستگاه چقدر است، اما این مقدار نیز برای یک کنسول بازی با 8 گیگابایت حافظه رم از نوع GDDR5، و قابلیت ثابت نگهداشتن درجه حرارت عمومی بین 5 تا 35 درجه سانتی*گراد، بسیار مناسب است.
  در ادامه می*توانید مشخصات فنی نسخه مخصوص توسعه دهندگان پلی*استیشن 4 را مشاهده نمایید.
  [​IMG]
  نظر شما در مورد این کنسول بازی چیست؟

  پلی استیشن 4 با پورت*های جدید و حداکثر فرکانس پردازنده 2.75 گیگاهرتز همراه خواهد بود‎

  پلی استیشن 4 با پورت*های جدید و حداکثر فرکانس پردازنده 2.75 گیگاهرتز همراه خواهد بود‎ آخرین اخبار کنسول های بازی
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. reza720 کاربر شناخته شده

  چند بار بگم که منبع رو بگو.
  مثل اینکه نظراخر رو ندیدی:http://xboxworld.ir/showthread.php?t=861
   
  آخرین ویرایش: ‏28/7/13
 3. amin77 عضو سایت

  یادم رفت بنویسم
  منبع