سونی به دنبال Blue-ray های 300 گیگابایتی

سونی به دنبال Blue-ray های 300 گیگابایتی

سونی به دنبال Blue-ray های 300 گیگابایتی : [IMG] Sony و Panasonic اعلام کردند که میخواهند در سال 2015 نسل بعد دیسک های Blu-Ray با ظرفیت 300 GB را عرضه کنند.دیسک های معمولی Blue ray تا 50GB را پشتیبانی میکنند. به گزارش BBC این شرکت ها امیدوارند بتوانند حجم 50 gb را بیشتر کنند.این سایت میگوید که فیلم های 4K حداقل 100 گیگابایت فضا نیاز... : سونی به دنبال Blue-ray های 300 گیگابایتی

 1. amin77 عضو سایت

  [​IMG]

  Sony و Panasonic اعلام کردند که میخواهند در سال 2015 نسل بعد دیسک های Blu-Ray با ظرفیت 300 GB را عرضه کنند.دیسک های معمولی Blue ray تا 50GB را پشتیبانی میکنند.

  به گزارش BBC این شرکت ها امیدوارند بتوانند حجم 50 gb را بیشتر کنند.این سایت میگوید که فیلم های 4K حداقل 100 گیگابایت فضا نیاز دارند که این فضا نیازمند Blu-Rayهای باظرفیت تری میباشد.

  البته خبر تا همین حد پیش رفته است و ویدئویی که منتشر شد،فقط در مورد فیلم بود ولی باید دید که آیا این دیسک ها راهشان را به دنیای گیم باز خواهند کرد یا خیر.هر دو کنسول PS4 و Xbox One از دیسک های بلو-ری استفاده میکنند ولی آیا به حجم بیشتری برای بازیهاشان نیاز خواهد بود؟ فقط با گذر زمان میتوان به پاسخ این سوال پی برد!  سونی به دنبال Blue-ray های 300 گیگابایتی

  سونی به دنبال Blue-ray های 300 گیگابایتی آخرین اخبار کنسول های بازی
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. reza720 کاربر شناخته شده

  بابا تورو خدا خبر نزار دیگه.
  نه منبع داره؟
  همش کپی هستند.
  وووو...
   
 3. amin77 عضو سایت

  اول =مطلب میزارم چون اینجا مال تو نیست
  دوم = نمیبینی نوشته به گزارش bbc
  سوم = بازم مشکل داری
   
  آخرین ویرایش: ‏31/7/13
 4. Captain.Ehsan کاربر شناخته شده

  منبع این نیست که بیای بگی به گزارش bbc. باید آدرس سایت bbc رو بذاری که همین چیزا رو گفته باشه.
   
 5. MeMo عضو سایت

  ای بابا مگه پایان نامه دکتری می نویسین اینقدر به هم گیر می دین سر منبع , اصولا خبر گذاشتن تو فروم یعنی کپی پیست, انتظار ندارین که طرف بشینه خودش مقاله بنویسه که. منبع رو هم بذارین بهتره از این جهت که شاید یکی خواست بیستر بدونه.
   
 6. reza720 کاربر شناخته شده

  حداقل یه منبع بزاره...
   
 7. amin77 عضو سایت

  من اینو از خودم دراوردم
  هرچی که من میزارم توی این انجمن از خودم دراوردم میخوای بخوانید یا نخوانید پس اینقدر نگید منبع کو . نمیدونم واژه کپی برای تو و Captain.Ehsan چه طور معنی شده که به هر چی میبینید میگید کپی . پس من چه جوری بیام مطلب بذارم توی این انجمن کپی نباشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   
 8. MeMo عضو سایت

  دوست عزیز حتما که نباید چیزی گذاشت هدف فروم این نیست که من خودم نزدیک 2 ساله اینجام ببین یه تاپیک از من می بینی؟ اگه خبر جالب موثق یا چیزی که حس می کنی باحاله حتما بذار ولی این که هدفت فقط پست گذاشتن و تاپیک زدن باشه باعث این مشکلات می شه.
  سعی کنین یه کم حوصله به خرج بدین.
  واقعا نمی فهمم جمون شده هرجا می ری کل کل و دعوای الکی سر چیزای الکی پی اس یا ایکس باکس؟
  اپل یا سامسونگ؟
  فیفا با پی ای اس؟
  رئال یا بارسا؟

  ببخشید طولانی شد خواهشا یه کم حوصله داشته باشین و هم رو تحمل کنیم من که شخصا اینجا خیلی چیز یاد گرفتم
   
 9. reza720 کاربر شناخته شده

  واللا من چند سال هست که دارم تحمل میکنم.