سونی : ۸۰ درصد از مشتریان ps4 را انتخاب می کنند

سونی : ۸۰ درصد از مشتریان ps4 را انتخاب می کنند

سونی : ۸۰ درصد از مشتریان ps4 را انتخاب می کنند : [IMG]این طور که پیداست ps4 توانسته علاقه ی بسیاری از مصرف کنندگان را نسبت به خود جلب کند. چرا که سونی اعلام کرده است که در یک نظرسنجی که مربوط به کسول های نسل بعدی با حضور PlayStation 4 ، Xbox One و Wii U بوده ، ۸۰ درصد از مصرف کنندگان PlayStation 4 را کنسول مورد علاقه ی خود در نسل بعدی... : سونی : ۸۰ درصد از مشتریان ps4 را انتخاب می کنند

 1. amin77 عضو سایت

  [​IMG]این طور که پیداست ps4 توانسته علاقه ی بسیاری از مصرف کنندگان را نسبت به خود جلب کند. چرا که سونی اعلام کرده است که در یک نظرسنجی که مربوط به کسول های نسل بعدی با حضور PlayStation 4 ، Xbox One و Wii U بوده ، ۸۰ درصد از مصرف کنندگان PlayStation 4 را کنسول مورد علاقه ی خود در نسل بعدی نامیده اند.

  Masaru Kato از سونی در ان مورد اعلام کرده است که ۸۰ درصد از مردم PlayStation 4 را به دیگر کنسول ها ترجیح می دهند. همچنین او اظهار داشته است که نمایشی که سونی در E3 داشت بسیار مثبت بود و در مورد نتایج این نظر سنجی هم اعلام کرده است :
  نتایج این نظر سنجی بسیار دلگرم کننده است . ما در حال انجام حفظ بهترین چیپ ست هایی که داریم می باشیم و ظرفیت کافی از این کنسول را برای پاسخ گویی به تقاضاهایی که در زمان انتشار ps4 به وجود خواهد آمد را هم داریم.
  البته نکته ی جالب اینجاست که Masaru Kato هیچ اشاره ای نکرده است که این نظرسنجی کجا و یا توسط چه کسی انجام شده ، ولی هیچ کس این حقیقت را انکار نمی کند که سونی از زمان رونمایی از PS4 در ماه فوریه تا به حال ، توانسته نظر بسیاری از مردم را به کنسول خود جلب کند.
  منبع  سونی : ۸۰ درصد از مشتریان ps4 را انتخاب می کنند

  سونی : ۸۰ درصد از مشتریان ps4 را انتخاب می کنند آخرین اخبار کنسول های بازی
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. Captain.Ehsan کاربر شناخته شده

  این مال وقتیه که ایکس باکس وان نیاز به وصل شدن به اینترنت داشت و قرار بود بازی های کپی رو نگیره
   
  ELITE_360 از این پست تشکر کرده است.