تجربه سنسور حرکتی Kinect مایکروسافت روی آندروید!

تجربه سنسور حرکتی Kinect مایکروسافت روی آندروید!

تجربه سنسور حرکتی Kinect مایکروسافت روی آندروید! : همه*ی بازی*دوستان حتما نام سنسور Kinect مایکروسافت که با یک حسگر حرکتی، تمامی حرکات شما را تشخیص داده و آن را روی بازی*ها اعمال می*کند را شنیده*اند. مایکروسافت پس از اینکه 10 میلیون نسخه از سنسور جدید خود را برای Xbox360 به فروش رساند اعلام کرد که این دستگاه به زودی برای ویندوز نیز قابل دسترس... : تجربه سنسور حرکتی Kinect مایکروسافت روی آندروید!

 1. sajad379 عضو سایت

  همه*ی بازی*دوستان حتما نام سنسور Kinect مایکروسافت که با یک حسگر حرکتی، تمامی حرکات شما را تشخیص داده و آن را روی بازی*ها اعمال می*کند را شنیده*اند. مایکروسافت پس از اینکه 10 میلیون نسخه از سنسور جدید خود را برای Xbox360 به فروش رساند اعلام کرد که این دستگاه به زودی برای ویندوز نیز قابل دسترس می*باشد. اما اخیرا این سیستم توسط نرم*افزاری به نام iZi بر روی دستگاه*هایی با سیستم*عامل آندروید نیز قابل نصب و استفاده می*باشد.

  [​IMG]

  این سنسور که با نام XTR3D شناخته می*شود قادر است حرکات شما را به طور کامل آنالیز کرده و آنها را روی بازی*ها و برنامه*ها اعمال کند. به زودی این قابلیت توسط نرم*افزار iZi از طریق دوربین*های جلویی موبایل و تبلت*های آندرویدی قابل دسترس می*باشد و به این معنی است که نیازی به لمس کردن صفحه نمایش برای انجام کارهای دلخواه خود ندارید و فقط کافی*است با یک اشاره از راه دور کنترل موبایل یا تبلت خود را در دست بگیرید.

  البته بدیهی است که تبلت یا موبایل آندرویدی شما نیاز به یک دوربین جلویی برای ضبط و آنالیز تصاویر دریافت شده خواهد داشت تا بتواند کارهای دلخواه شما را بدون دخالت دست انجام دهد. شما می*توانید این نرم*افزار را روی موبایل*ها و تبلت*هایی که از نسخه سوم آندروید یعنی Android 3.0 Honeycomb استفاده می*کنند نصب کرده و به کسب یک تجربه*ی دلنشین بپردازید.

  برای کسانی که آشنایی قبلی با این سنسور مایکروسافت معروف به XTR3D ندارند قابل ذکر است که این سنسور مایکروسافت قادر است تا فقط با یک دوربین، تمامی حرکات بدن انسان را به صورت سه بعدی آنالیز کرده و برای این کار نیازی به هیچ*گونه سخت*افزار جانبی و جداگانه*ای ندارد.لازم به ذکر است که نسخه نمایشی نرم*افزار iZi ماه گذشته در نمایشگاه موبایل بارسلونا رونمایی شد ولی تا کنون خبر رسمی در رابطه با زمان انتشار این فناوری روی موبایل*ها و تبلت*های هوشمند آندروید زده نشده است. ویدیوی از برنامه را می*توانید در یوتیوب مشاهده نمایید.
  تجربه سنسور حرکتی Kinect مایکروسافت روی آندروید!

  تجربه سنسور حرکتی Kinect مایکروسافت روی آندروید! آخرین اخبار کنسول های بازی
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. bo0o3e کاربر اخراج شده


  این که چیزی نیست! من دیدم با کینکت بازی های موو رو بازی میکنن... :clapping:
   
 3. N.P PRINCE عضو سایت

  به حق چیزای ندیده و نشنیده ول خونده ببین این مخا چیکار میکنن که با کینکت بازی های موو رو بازی میکنن
   
 4. bo0o3e کاربر اخراج شده


  یه چیزه دیگه! >> من دیدم با کینکت بازی های ps3 که اصلا برای موو نیستند با کینکت بازی میکنند! البته خودم باورم نشد ولی خب دیدم دیگه... \:d/
   
 5. N.P PRINCE عضو سایت

  حتما یه کلکی میزنن داداش آخه چجوی الان مغزم گیرپاچ میکنه
   
 6. bo0o3e کاربر اخراج شده


  من فیلمشو دیدم! اگه خواستی لینک فیلشم میزارم! خودمم باورم نمیشه البته... :((
   
 7. N.P PRINCE عضو سایت

  آره بزار ببینیم این چیه من که هنگ کردم
   
 8. bo0o3e کاربر اخراج شده


  علی جان نتم داغون شده >> تو پردیس گیم سرچ کن پیداش میکنی... \:d/
   
 9. bo0o3e کاربر اخراج شده


  داش علی داری میزنی تو کار اسپما >> حواست باشه...! :locked: :blah: