كارگردان Dark Souls در اندیشه قرار دادن درجه سختی آسان

كارگردان Dark Souls در اندیشه قرار دادن درجه سختی آسان

كارگردان Dark Souls در اندیشه قرار دادن درجه سختی آسان : [IMG][IMG] Hidetaka Miyazaki کارگردان بازی Dark Souls در جدیدترین مصاحبه خود عنوان داشته است که شاید سختی بیش از حد این بازی، مانعی برای بسیاری از بازیبازان باشد و به همین دلیل به فکر قرار دادن درجه سختی آسان (Easy) می*باشد. وی در مصاحبه با Metro اذعان داشت: "به شخصه دوست دارم بازی... : كارگردان Dark Souls در اندیشه قرار دادن درجه سختی آسان

 1. reza720 کاربر شناخته شده

  [​IMG][​IMG]
  Hidetaka Miyazaki کارگردان بازی Dark Souls در جدیدترین مصاحبه خود عنوان داشته است که شاید سختی بیش از حد این بازی، مانعی برای بسیاری از بازیبازان باشد و به همین دلیل به فکر قرار دادن درجه سختی آسان (Easy) می*باشد.


  وی در مصاحبه با Metro اذعان داشت: "به شخصه دوست دارم بازی هایم به جای "سخت"، "خشنود و راضی کننده" تلقی شوند. در واقع، من می*خواهم تا به بازیکنان احساس انجام دادن یک کار سخت را القا کنم؛ با این حال قبول دارم که Dark Souls بیش از حد سخت بوده و به همین خاطر، میل بازی کردن آن از برخی بازیکنان گرفته شده است. من از این بابت ناراحت هستم و به فکر قرار دادن یک درجه سختی دیگر در بازی هستم که به کمک آن همه بتوانند بازی را به اتمام رسانده و به آن ها پیامی که پشت سختی بازی های ما قرار دارد را برسانم. هرچند، من فکر می*کنم که بازیکنان فقط به دنبال بازی های آسان نمی*روند و به دنبال بازی های جذاب و با ارزش هستند؛ بنابراین، من فکر می*کنم حذف کردن ترس و دلهره [از باختن در بازی] چیزی از ارزش و جذابیت بازی نمی*کاهد. دلیل این که تعداد بازی های آسان روز به روز در حال افزایش است این است که درجه سختی بازی ها ربطی به ارزش ها و جذابیت آن بازی ندارد."
  نظر شما در مورد چالش های Dark Souls چیست؟ به نظرتان قرار دادن بخش آسان باعث افت بازی شده و یا به بازی کمک خواهد کرد؟!  كارگردان Dark Souls در اندیشه قرار دادن درجه سختی آسان

  كارگردان Dark Souls در اندیشه قرار دادن درجه سختی آسان XBOX - ایکس باکس
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. erfan12 کاربر اخراج شده

  وایییی بچه ها این بازی ته سختیه.یعنی کسی که خوره ی بازی های rpg باشه پدرش در میاد.توی یه نمایشگاه بود که این بازی رو گذاشته بودند.گیمر های حرفه ای تو 20 دقیقه بیشتر نتونستند زنده بمونن.سخت ترین بازی rpg هست.
  راستی برای پی سی اومده.(2 هفته ای میشه)
   
 3. reza720 کاربر شناخته شده

  نه اين بازي فقط براي ايكس باكس و پلي استيشن 3 مياد براي پي سي نيست
   
 4. erfan12 کاربر اخراج شده

 5. arthur کاربر فعال

  اگه تمومش نکردم....
   
 6. erfan12 کاربر اخراج شده

  خیییییییییلی سخته حالا من یه چیزی میگم ببین چییییییییی ببینی.