حضور ستارگان سرشناس در Dishonored

حضور ستارگان سرشناس در Dishonored

حضور ستارگان سرشناس در Dishonored : [IMG] تاکنون در هریک از سری بازی های Fallout و Elder Scrolls حداقل یک نام بزرگ در لیست صداپیشگان حضور داشته است، Liam Neeson در Fallout 3؛ Patrick Stewart و Sean Bean در Oblivion و همچنین Felicia Day در Fallout: New Vegas و Christopher Plummer در Skyrim. خب، حالا فرض کنید از پتانسیل تمامی... : حضور ستارگان سرشناس در Dishonored

 1. reza720 کاربر شناخته شده

  [​IMG]

  تاکنون در هریک از سری بازی های Fallout و Elder Scrolls حداقل یک نام بزرگ در لیست صداپیشگان حضور داشته است، Liam Neeson در Fallout 3؛ Patrick Stewart و Sean Bean در Oblivion و همچنین Felicia Day در Fallout: New Vegas و Christopher Plummer در Skyrim. خب، حالا فرض کنید از پتانسیل تمامی این نام ها در یک عنوان استفاده شود و این دقیقا همان کاری است که Bethesda در جدیدترین عنوانش Dishonored انجام داده است.

  حضور ستارگانی از جمله Susan Sarandon ،Brad Dourif ،Carrie Fisher ،John Slattery ،Lena Headey و Chloë Grace Moretz که در کارنامه افتخاراتشان کسب جوایزی نظیر اسکار، Golden Globe و Emmy به چشم می خورد در بازی تایید شده و همگی در نقش های کلیدی به کار برده شده اند.

  Raphaël Colantonio، مدیر استدیو Arkane در این زمینه می گوید: "حضور همچون ستارگان با استعدادی در لیست صداپیشگان Dishonored، هم مجموعه کاراکترها را تکمیل کرده و هم می تواند به عنصری غنی و قدرتمند در بازی تبدیل شود."

  او همچنین افزود: "ما می خواهیم گیمرها را به داخل این دنیای مجازی بکشانیم و احساس واقعی بودن محیط را به آنها منتقل کنیم؛ این ستارگان سرشناس با حضورشان، عمق و اعتباری فوق العاده به گیم پلی کلی بازی اضافه می کنند."

  Dishonored در تاریخ 12 اکتبر سال جاری در اروپا منتشر می شود و همچنین منتظر اخبار و اطلاعات جدید این عنوان در GamesCom 2012 باشید.
  زمان انتشار بازی:
  تاریخ انتشار (شمسی): ۱۸ مهر ۱۳۹۱  حضور ستارگان سرشناس در Dishonored

  حضور ستارگان سرشناس در Dishonored XBOX - ایکس باکس
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. ezio کاربر شناخته شده

  بازیش داستان جالبی داره.بعد از اسکایریم این میتونه یک موفقیت دیگه باشه برای bethesda
   
 3. hazhirmahmodi کاربر اخراج شده

  جالبه از اسکایرم بهتره
   
 4. gamer-Hunter کاربر جدید

  سبکش بازی چیه مث skirym ؟