با لیست سیاه ۱۰ خلافکار NFS : Most Wanted 2012 آشنا بشوید

با لیست سیاه ۱۰ خلافکار NFS : Most Wanted 2012 آشنا بشوید

با لیست سیاه ۱۰ خلافکار NFS : Most Wanted 2012 آشنا بشوید : [IMG] حتما با خود فکر میکردید که آیا این نسخه ی جدید از NFS : Most Wanted مانند نسخه ی افسانه ای سال ۲۰۰۵ دارای لیست سیاه خلافکاران یا به قول معروف غول آخر است ؟ بله ! در این بازی ۱۰ راننده ی حرفه ای وجود دارند که انتظار شمارا برای راقابتی تنگاتنگ میکشند. NFS : Most Wanted در سال... : با لیست سیاه ۱۰ خلافکار NFS : Most Wanted 2012 آشنا بشوید

 1. reza720 کاربر شناخته شده

  [​IMG]


  حتما با خود فکر میکردید که آیا این نسخه ی جدید از NFS : Most Wanted مانند نسخه ی افسانه ای سال ۲۰۰۵ دارای لیست سیاه خلافکاران یا به قول معروف غول آخر است ؟ بله ! در این بازی ۱۰ راننده ی حرفه ای وجود دارند که انتظار شمارا برای راقابتی تنگاتنگ میکشند.
  NFS : Most Wanted در سال ۲۰۰۵ دارای ۱۵ نفر راننده خلافکار بود که باید از سدشان میگذشتید.رقابت ها و مسابقاتی که با این راننده ها داشتید بسیار جالب و جذاب بود و حالا نیز این لیست با اینکه به ۱۰ نفر کاهش پیدا کرده ولی قرار است تجربه ای متفاوت و فوق العاده برای مسابقه دهندگان داشته باشد.

  عنوان NFS : Most Wanted در تاریخ ۲ نوامبر ( ۳۰ October 2012 برای آمریکای شمالی) برای پلتفرم های PC/PS3/Xbox360/PSVita/iOS/Android عرضه شود.


  [​IMG]  با لیست سیاه ۱۰ خلافکار NFS : Most Wanted 2012 آشنا بشوید

  با لیست سیاه ۱۰ خلافکار NFS : Most Wanted 2012 آشنا بشوید آخرین اخبار کنسول های بازی
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. reza720 کاربر شناخته شده

  ولی بازی خیلی خوبیه
   
 3. scofield007 مدیر

  خیلی خوشحال شدیم
   
 4. reza720 کاربر شناخته شده

  بازیه خوبیه ولی لیست سیاهش کمه سریه قبلش 15 تا داشت