دانلود بازی Assassin's creed 3 برای ایکس باکس

دانلود بازی Assassin's creed 3 برای ایکس باکس

دانلود بازی Assassin's creed 3 برای ایکس باکس : من نمیدونم این بازی باید 3 روز دیگه بیاد :confused:ولی پیدا کردم و گذاشتم امیدوارم لذت ببرید:D نسخه سوم از سری بازی های Assassin’s Creed در مورد انقلاب آمریکا و مبارزه آن ها با بریتانیا است.در ACIII در شهرهایی مانند بوستون، نیویورک و فیلادلفیا قرار می گیرید، اما محیط بازی با وجود این شهرها،... : دانلود بازی Assassin's creed 3 برای ایکس باکس

 1. narengy عضو سایت

  من نمیدونم این بازی باید 3 روز دیگه بیاد :confused:ولی پیدا کردم و گذاشتم امیدوارم لذت ببرید:D
  نسخه سوم از سری بازی های Assassin’s Creed در مورد انقلاب آمریکا و مبارزه آن ها با بریتانیا است.در ACIII در شهرهایی مانند بوستون، نیویورک و فیلادلفیا قرار می گیرید، اما محیط بازی با وجود این شهرها، همچنان وحشی است و از خشونت بالایی برخوردار است. در دموی به نمایش درآمده، بازیکنان کانر را مشاهده می کنند با استفاده از محیط بازی و درختان مختلف و ساختمان ها، مسیرش را طی می کند. آقای الکس هاچینسون (Alex Hutchinson) کارگردان بازی می گوید: "شکل معماها و بالا رفتن از چیزهای مختلف در این بازی متفاوت است. یکی از قسمت های خوب این بازی انیمیشن های کانر است که بسیار زیبا از کار درآمده اند. همچنین شکل بازی به گونه ای است که بازیکنان می توانند معماهای آن را حل کنند، چون المان های آشنایی برای حل کردن آن ها در نظر گرفته شده اند.شخصیت بازی می تواند از بین درختان عبور کند و یا در بوته ها پنهان شود. او از طبیعت وحشتی ندارد و خودش را بخشی از آن می داند. در یکی از مراحل، کانر به شکلی مخفیانه وارد کمپ نیروهای انگلیسی می شود. او از مسیرهای کوهستانی و آبی، راه خودش را به این کمپ باز می کند و به شکلی حرکت می کند که کسی متوجه او نشود. کانر کمپ را بررسی می کند و چیزی نظرش را جلب می کند

  |بازی به صورت Region Free و با فرمت ISO می باشد|
  Assassins Creed III XBOX360-COMPLEX
  [​IMG]
  شخصیت بازی می تواند از بین درختان عبور کند و یا در بوته ها پنهان شود. او از طبیعت وحشتی ندارد و خودش را بخشی از آن می داند. در یکی از مراحل، کانر به شکلی مخفیانه وارد کمپ نیروهای انگلیسی می شود. او از مسیرهای کوهستانی و آبی، راه خودش را به این کمپ باز می کند و به شکلی حرکت می کند که کسی متوجه او نشود. کانر کمپ را بررسی می کند و چیزی نظرش را جلب می کند. او بخشی از کمپ را منفجر می کند. در حالیکه خودش روی درختی قرار دارد، می تواند سلاح هایش را پرتاب کند تا بتواند دشمنان را از بین ببرد. در اینجا کانر از Tomahawk خودش استفاده می کند. سازندگان می گویند هنگامی که وقت حمله می رسد، شخصیت بازی دیگر کانر نام ندارد. او در آن لحظه به یک Predator تبدیل می شود. دشمنان دیگری که کانر در طول این بازی باید با آن ها سر و کله بزند، حیوانات وحشی مانند خرس و گرگ هستند که در راه او قرار می گیرند و مبارزه با آن ها بسیار دشوار است.
  به طور مثال در مبارزه با گرگ ها، کانر می تواند به دور آن ها بچرخد و در یک لحظه به آن ها حمله کند و آن ها را بکشد. آقای هاچینسون می گوید: "ما می خواستیم که بازیکنان دقیقاً احساس کنند که رو در روی یک طبیعت وحشی قرار گرفته اند. به همین دلیل، زیاد روی انیمیشن ها کار کردیم که بسیار زیبا و نرم به نظر برسند. حیوانات در این بازی رفتارهای متفاوتی دارند. اگر شنیده باشید که آن ها چطور به انسان ها حمله می کنند، در این بازی دقیقاً می بینید که به چه صورت است. Ubisoft Montreal بسیار تلاش کرده که همه چیز در بازی بالانس باشد.

  تصاویر محیط بازی :
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]
  [​IMG] [​IMG]

  نکات اصلی و کلیدی در اجرای بازی های کنسول XBOX360 :
  1) برای اجرای بازی ها ، پس از دانلود نمودن تمامی پارت های هر بازی ، یک فایل با فرمت ISO در اختیار شما قرار می گیرد. این فایل را باید توسط نرم افزارهایی مانند CloneDVD به صورت Burn Image To Disc رایت نمایید. دقت داشته باشید که حتما باید از DVD9 استفاده نمایید.
  ۲) برای اجرای بازی ها ، کنسول شما باید به آخرین آپدیت دستگاه آپدیت شده باشد. در صورت عدم اطلاع از نسخه آپدیت کنسول خود و یا ندانستن روش آپدیت ، به هیچ وجه به اجرای بازی در کنسول خود نپردازید به دلیل اینکه باعث از کارافتادگی کامل کنسول شما خواهد شد. آخرین آپدیت مربوط به کنسول خود را همواره می توانید در پستی که هر بازی زده می شود در همین بخش پیدا کنید.
  ۳) برای اطلاع از آپدیت کنسول خود و اجرای بازی های هکی ، به فروم های معتبر در این زمینه مراجعه نمایید. از جمله این فروم ها ، می توان به فروم معتبر بازی سنتر اشاره نمود. دقت داشته باشید که سئوالات شما کاربران عزیز در مورد نحوه آپدیت کردن کنسول به هیچ وجه مورد پشتیبانی وبسایت دانلودها نمی باشد . ولی تمامی بازی ها تست شده با آخرین نسخه آپدیت بوده و کاملا سالم می باشند.

  [​IMG] توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

  [​IMG] دانلود DVD1 در پارت های یک گیگابایتی :
  دانلود پارت ۱ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۲ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۳ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۴ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۵ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۶ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۷ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۸ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۹ : Rapidshare Direct Link

  [​IMG] دانلود DVD2 در پارت های یک گیگابایتی :
  دانلود پارت ۱ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۲ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۳ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۴ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۵ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۶ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۷ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۸ : Rapidshare Direct Link
  دانلود پارت ۹ : Rapidshare Direct Link
  منبع:www.downloadha.com  دانلود بازی Assassin's creed 3 برای ایکس باکس

  دانلود بازی Assassin's creed 3 برای ایکس باکس XBOX - ایکس باکس
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. Hunter01 کاربر شناخته شده

  دان نکنید...یهو مبیبی مایکرو قاط میزنه هرکی دان کرده بن میشه...س روز دیرتر بازی کردن مشکلی ایجاد نمیکنه
   
 3. مسلممسلم عضو سایت

  اگه میتونی خدای جنگ۳ بذار
   
 4. reza720 کاربر شناخته شده

 5. 13l@Ck عضو سایت

  نمیدونم داستانش چیه.بازی ها هی دارن هک میشن این از asasin و اون از halo فکر کن فار کرای 3 یه هفته دیگه حک شه بازی کنیم. عجب حسنی داره این ایکس باکس خیلی راضیم.:دی هه هه هه بیچاره ps3 باز ها.
   
 6. Arian مدیر

  دوست عزیز God Of War III 40 گیگه . یعنی میخوای 40 گیگ دانلود کنی ؟!؟!؟!؟!؟
   
 7. narengy عضو سایت

  اینا چطوری قبل از عرضه میان؟(البته سایت دانلود ها اولین بارش نیست Amazing spider man رو هم قبل از عرضه برا دانلود گذاشت!)
   
 8. 13l@Ck عضو سایت

  مردم میرن پیش خرید میکنند و کسانی که پیش خرید کردند یه هفته زود تر به دستشون میرسه.برای همین اینا میرن کپی میکنن.
   
 9. BAD BOYS عضو سایت

  وای پسر گرافیکش روی کنسول ها چقدر پائینه!!!!
  اساسین شانس اورد لیک نشد چون همه بازی های eaمثل مدال نید..وانتد لیک شدن درست قبل از انتشار
   
 10. 13l@Ck عضو سایت

  کجاش پایینه؟خیلی خفنه.شما مگه بازی کردی رو کنسول؟
   
 11. reza720 کاربر شناخته شده

  بابا برین بخرین
   
 12. alikocholo2013 عضو سایت

  اگه بازی خدای جنگ 3 برای ایکس باکس بیاد 40 گیگ که نه من 100 گیگم باشه میگیرمش به شخصه حاظرم بر همچین بازی تا 30هزار تومن هم پول بدم ولی چه فایده که فقط برای پلی استیشن3 امده
   
 13. Hunter01 کاربر شناخته شده

  وقتی تو کف ی بازی باشی ک برا کنسولی ک داری نمیاد کنسولت ی نخود هم نمیارزه
   
 14. alikocholo2013 عضو سایت

  حرفت درست داداش ولی اینجوریها هم نیست xbox برای خودش یک کنسول منحصر به فرده - مزایاش ازps3 بیشتره -
  بازیهایی هم هست که من عاشقشم که فقط منحصربه xbox است
  دوستم رفته ps3 گرفته فقط به خاطر بازیgod of war 3 وgran turismo 5 میدونی نکته جالبش چیه؟
  بازیها رو به اتمام که رسونده رفته کنسولش رو فروخته- و xbox گرفته
   
 15. Captain.Ehsan کاربر شناخته شده

  والا من این god of war رو تو گیم نت بازی کردم اصلا حال نداد بهم. و در ضمن مقایسه کردنش با gears of war اشتباست چون کلا فرق دارن!