همه چیز در مورد بازیهای چند نفره xbox 360

همه چیز در مورد بازیهای چند نفره xbox 360

همه چیز در مورد بازیهای چند نفره xbox 360 : ضمن سلام و تبریک سال نو به همه دوستان من خیلی سایتهای مختلف رو بررسی کردم ولی خوب این سایت رو جامع تر و بهتر از بقیه دیدم گفتم این موضوع رو همین جا بررسی کنیم. در اکثر سایتها چیز خاصی در اینباره نوشته نشده برای همین خواستم کامل از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم و به یه سامونی برسیم البته یه... : همه چیز در مورد بازیهای چند نفره xbox 360

?

شما کدام را ترجیح میدهید ؟

 1. انجام بازی به صورت انفرای

  1 رای
  25.0%
 2. انجام بازی به صورت دو نفره

  3 رای
  75.0%
 3. انجام بازی به صورت Lan و مولتی پلیر

  2 رای
  50.0%
 4. انجام بازی های آنلاین

  0 رای
  0.0%
اجازه دادن چند رای داده شده است.
 1. tiger2761 کاربر جدید


  ضمن سلام و تبریک سال نو به همه دوستان
  من خیلی سایتهای مختلف رو بررسی کردم ولی خوب این سایت رو جامع تر و بهتر از بقیه دیدم گفتم این موضوع رو همین جا بررسی کنیم.
  در اکثر سایتها چیز خاصی در اینباره نوشته نشده برای همین خواستم کامل از تجربیات هم دیگه استفاده کنیم و به یه سامونی برسیم البته یه خواهش دارم اونم اینه که مثل بقیه فروم های دیگه بچه بازی و کل کل و این با اون رجز بخونه اونیکی طرفداری کنه راه ندازیم که محتوای موضوع بدرد بخور بشه
  من اطلاعات خود رو واسه شروع بحث میزارم دیگه باقیش با شما یا علی

  همه چیز در مورد بازیهای چند نفره xbox 360

  همه چیز در مورد بازیهای چند نفره xbox 360 سوالات و مشکلات
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. tiger2761 کاربر جدید

  برای شروع بگم که بازیهای مولتی پلیر به بازیهای ورزشی و یا مبارزه ایی و مسابقه ایی خلاصه نمی شه
  این موضوع به غلط و به خاطر عدم اطلاع کافی ما از ظریفتها و امکانات بازیهای مختلف نشات می گیره برای همین باید یکسری اطلاعات را قبل از همه چیز بدونیم :
  بازیهای چند نفره را می توان به چند روش بازی کرد :
  در روش اول که عمومیت داره اینه که دو یا چند نفر کنار هم در یک صفحه برای انجام یک هدف و یک سناریو اقدام به بازی می کنن که در این راه باید به هم کمک کنن که به لفظ عامیانه با هم یار می شن ( این مورد دلچسب ترین حالت بازی دونفره و یا چند نفره می باشد.)
  در روش دوم دو یا چند نفر رو بروی هم قرار گرفته و به اصطلاح دشمن هم می شوند و باید بر علیه هم مبارزه نمایند. این روش به علت نداشتن هدف خاص و یا تعداد مرحله بالا در حالت دو نفره می تواند بازیکن ها را سریع خسته کند ولی به شکل گروهی می تواند بسیار هیجان آمیز باشد.
  در روش بعدی بازی چند نفره می باشد ولی انجام بازی به صورت نوبتی می باشد یعنی بازیکن اول باید بازی خود را انجام دهد و پس از اتمام آن بازیکن دوم اقدام به انجام بازی خود نماید که این در اکثر بازیهای ورزشی دیده می شود.
  و روش های مشابه دیگر ...
  در همه این روشها در قدیم و کنسولهای قدیمی بازیکنان در یک صفحه نمایش حضور داشته که این یک هیجان و آرامش خاطر نسبی به هر دو بازیکن می دهد ولی در کنسولهایی که از نسل PS1 به بعد ارائه شدند در اکثر این بازیها پدیده ایی به نام Splitscreen آشکار شد که صفحه را به دو قسمت تقسیم می کرد و هر بازیکن در یک قسمت اقدام به بازی می نمود
  در بازی های کنسول های جدید تر این سبک بازی به بیشتر به هدف های کوچک خلاصه شده و کاراکترهای داستان با هم تا حدی مبارزه می کنند یا یک سناریو کوچک را به پایان می رسوندن
  حال در بازیهای ایکس باکس داستان می تواند به شکل زیر متغییر باشد :

  ابتدا این آدرس را به خاطر بسپارید :

  http://www.co-optimus.com/system/1/xbox-360.html

  البته این آدرس در یکی از فروم های همین سایت توسط کاربران معرفی شده است
   
 3. tiger2761 کاربر جدید

  با عذرخواهی از دوستان گرانقدر حمل بر بی ادبی نزارید این قسمت برای دوستانی هست که ممکن است دچار مشکل شوند.
  در این قسمت اقدام به توضیح درباره صفحه مورد نظر می کنیم :

  [​IMG]

  1 = نام بازی
  2 = امکانات بازی
  3 = قابلیت تعداد بازیکن در حالت آفلاین ( حالت عادی کنسول )
  4 = قابلیت تعداد بازیکن در حالت آنلاین ( لایو )
  5 = قابلیت تعداد بازیکن در حالت شبکه ایی ( این حالت برای شبکه ایی شدن تعدادی کنسول که یا با کابل و یا با شبکه بی سیم به هم متصل می شوند کاربرد دارند اگر دوستان در این مورد سوالی داشتن بپرسن تا جواب بدم )
  6 = قابلیت حالت بازی به صورت مولتی پلیر
  7 = قابلیت حالت بازی در سناریوی اصلی آن به صورت مولتی پلیر
  8 = تاریخ انتشار نهایی بازی
  9 = امتیاز بازی ( این امتیاز توسط کاربرانی که بازی را انجام داده اند داده شده است )
  10 = حالت جستجو در صفحه با فیلترینگ مورد نظر شما ( در این قسمت شما می توانید معیارهایی از قبیل تعداد بازیکنان ، قابلیت های بازی ، گروه سنی و ... را انتخاب و گزینه های داخل صفحه را محدود نمایید.)

  تا اینجا می تونید بازیهای مولتی پلیر را پیدا کنید و با توجه به قابلیت ها آن برای مشاهده بهتر بر روی نام آن نیز کلیک کنبد
  بعد از انتخاب بازی می توانید آنرا در فروشگاهها تهیه و اقدام به بازی نمایید.
  باید توجه داشته باشید که برای انجام بازی به صورت مولتی پلیر در اکثر بازیها به دنبال کلمه Vs یا 2p نباشید بلکه به حالت تکنفره منوها را انتخاب کرده و فقط جایی که مولتی پلیر دیدید و یا co-op از آنجا می توانید به بازی چند نفره وارد شوید.
  البته پیشنهاد من برای خرید بازی فقط خرید دیسکها 100% هست
   
 4. tiger2761 کاربر جدید

  این قسمت برای دوستانی هست که یا این امکانات را دارند و یا می خواهند تهیه کند تو رو خدا دوستان خون به جیگر خانواده نکنن که امکانات زیر را تهیه کنن.
  در این قسمت یه حال اساسی برای دوستانی که امکانات TV های هوشمند را دارند و می توانند از آن استفاده کنند.
  بازهم عذرخواهی می کنم جسارت به دوستان مسلط نباشد بیشتر برای افرادی که اطلاعات کم دارند توضیح داده می شود.
  اگر شما تی وی های هوشمند - 3 بعدیی که دارای قابلیت dual-play باشند را داشته باشید از بازیهای 2 نفره نهایت لذت را ببرید.
  در حالت Splitscreen به علت کوچک شدن و محدود شدن تصویر و هم به علت تداخل تصویری که برای بازیکنان پیش می آید لذت بازی افت خواهد کرد در این حالت شرکتهایی مثل LG به کمک آمدند ( من خودم چون تی وی LG دارم در این مورد نظر می دهم ) در این تی وی ها شما می توانید بعد از اینکه صفحه نمایش شما به حالت نصف در آمد گزینه dual-play خود را فعال کرده و پس از زدن عینک های مخصوص اقدام به بازی در یک صفحه کامل را داشته باشید !!!! بله بعد از فعال کردن و زدن عینک شما دیگه نه تصویر را دو تکیه می بینید و نه نصف صفحه تی وی را دارید بلکه هر کدام از بازیکنان صفحه خود با کاراکتر خود را در یک صفحه کامل بدون دیدن نیمه دیگر صفحه و کاراکتر بازیکن دیگر را دارند.
  در این مورد اگر سوال دیگری داشتید در خدمت هستم.
   
 5. tiger2761 کاربر جدید

  تا اینجاش رو من رفتم مابقیش رو دوستان دیگه همراهی کنن تا تایپیک ادامه داشته باشه و بتونیم از تجربیات و لذتهای بیشتری در زمینه بازیهای مولتی پلیر بهر ببریم .
  تجربه ها و نام بازیهایی که انجام دادید را با اسکرین شات های خود را بزارید تا ما هم استفاده کنیم .
  در ضمن اگر دوستان نمی تونن فایل تصویر آپلود کنن در جایی می تونن به آدرس من ارسال کنن تا من در هاست قرار داده و لینکش را برای شما ارسال کنم .
  Tiger2761@gmail.com
  منتظر آپدیت سریع تایپیک هستم.
   
 6. reza720 کاربر شناخته شده

  به نظر من این tv های ال جی که چندنفر تو یک tv بازی میکنند به به جای اینکه تصویر به دو نمیه تقسیم میشه توسط عینک تصویر رو میتوان به طور کامل دید که به نظر من یه ایده ی جالبی هست.
  یه سوال هم داشتم این tv هایی که گفتی دقیقا قیمتاش چنده و ایا فول اچ دی هستند؟
   
 7. reza720 کاربر شناخته شده

  به نظر من این tv های ال جی که چندنفر تو یک tv بازی میکنند به به جای اینکه تصویر به دو نمیه تقسیم میشه توسط عینک تصویر رو میتوان به طور کامل دید که به نظر من یه ایده ی جالبی هست.:rolleyes::rolleyes:
  یه سوال هم داشتم این tv هایی که گفتی دقیقا قیمتاش چنده و ایا فول اچ دی هستند؟
   
 8. tiger2761 کاربر جدید

  اول از همه فقط دو نفره رو می تونه چون دوتا عینک داره
  دوم بله فول هستش از نظر کنتراس و شارپ تصویر خیلی سر تر از همرده های خودشه
  قیمتم من اخرینش رو ۳ و نیم داشتم ۴۲ اینچ