ارزش سهام سونی بعد از رونمایی Xbox One افزایش داشت !

ارزش سهام سونی بعد از رونمایی Xbox One افزایش داشت !

ارزش سهام سونی بعد از رونمایی Xbox One افزایش داشت ! : هم اکنون توجه شمارا به خبری بسیار عجیب جلب میکنم ! سهام شرکت Sony بعد از رونمایی رسمی مایکروسافت از کنسول نسل بعدی خود یعنی Xbox One با ۹ درصد افزایش مواجه شد و سهام شرکت مایکروسافت هم با ۰٫۶۶ درصد کاهش روبه رو شد ! به گزارش Bloomberg به نقل از وب سایت IGN،سهام شرکت سونی با ۹٫۲۵ درصد افزایش... : ارزش سهام سونی بعد از رونمایی Xbox One افزایش داشت !

 1. reza720 کاربر شناخته شده

  هم اکنون توجه شمارا به خبری بسیار عجیب جلب میکنم ! سهام شرکت Sony بعد از رونمایی رسمی مایکروسافت از کنسول نسل بعدی خود یعنی Xbox One با ۹ درصد افزایش مواجه شد و سهام شرکت مایکروسافت هم با ۰٫۶۶ درصد کاهش روبه رو شد !


  به گزارش Bloomberg به نقل از وب سایت IGN،سهام شرکت سونی با ۹٫۲۵ درصد افزایش در روز گذشته و بعد از کنفرانس مایکروسافت به ۲۲٫۹۱ واحد رسید و شرکت مایکروسافت نیز در نقطه ی مقابل ۰٫۶۶ درصد کاهش سهام را تجربه کرد !البته Bloomberg دلیل دیگر این افزایش را حرکتهای بسیار خوب و مسمر ثمر شرکت سونی در بخش های Sony Pictures Entertainment و Sony Music Entertainment توصیف کرد.
  [​IMG]
  اما هر چه باشد این افزایش سهم بعد از کنفرانس مایکروسافت نمیتواند بی دلیل باشد.نظر شما چیست ؟؟ آیا نمایش کنسول مایکروسافت آنقدرها در منظر اقتصاددانان خوب نبوده است ؟  ارزش سهام سونی بعد از رونمایی Xbox One افزایش داشت !

  ارزش سهام سونی بعد از رونمایی Xbox One افزایش داشت ! PlayStation - پلي استيشن
   
  scofield007 از این پست تشکر کرده است.

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. narengy عضو سایت

  باو خوددتم داری میگی دیه از Sony Pictures Entertainment و Sony Music Entertainment بوده!