آیا مایکروسافت در حال ساخت عینک کینکت است؟

آیا مایکروسافت در حال ساخت عینک کینکت است؟

آیا مایکروسافت در حال ساخت عینک کینکت است؟ : به تازگی پتنتی از مایکروسافت منتشر شده که به نظر می رسد مربوط به پروژه عینک کینکت این کمپانی باشد. در این پتنت، که در اوایل سال ۲۰۱۲ ثبت شده، سیستمی نشان داده شده است که در آن کاربر می تواند از طریق عینک خود اطلاعات کاربران دیگر را مشاهده کند، حرکات آن ها را دنبال کند و از وضعیت آن ها در بازی... : آیا مایکروسافت در حال ساخت عینک کینکت است؟

 1. Captain.Ehsan کاربر شناخته شده

  به تازگی پتنتی از مایکروسافت منتشر شده که به نظر می رسد مربوط به پروژه عینک کینکت این کمپانی باشد. در این پتنت، که در اوایل سال ۲۰۱۲ ثبت شده، سیستمی نشان داده شده است که در آن کاربر می تواند از طریق عینک خود اطلاعات کاربران دیگر را مشاهده کند، حرکات آن ها را دنبال کند و از وضعیت آن ها در بازی مطلع شود.
  در مدارک این پتنت نام تعدادی از کارمندان مایکروسافت درج شده است که دو نفر آن ها در بخش Xbox مشغول به فعالیت هستند. این اولین باری نیست که نام عینک کینکت شنیده می شود و پیش از این نیز، قبل از معرفی Xbox One مدارکی لو رفته بود که خبر از این عینک با اسم رمز Fortaleza می داد.​
  [​IMG]

  به نظر می رسد عینک کینکت از WiFi و یا شبکه 4G پشتیبانی کند و درست مانند عینک گوگل، محوریت اصلی آن بر مبنای واقعیت افزوده، بنا شده باشد. مایکروسافت هر ماه صد ها پتنت را به ثبت می رساند و خبر هایی که از آزمایشگاه این شرکت شنیده می شود، حاکی از آن است که مهندسین مایکروسافت هم آینده را متعلق به گجت های پوشیدنی، بدون نیاز به لمس می دانند.


  هنوز اخبار رسمی مبنی بر ساخت این عینک دریافت نشده است، اما پیش بینی می شود در صورتی که مایکروسافت قصد ارائه این محصول به بازار را داشته باشد، در سال ۲۰۱۴ و پس از عرضه Xbox One، عینک خود را در اختیار کاربران قرار دهد.

  [​IMG]  آیا مایکروسافت در حال ساخت عینک کینکت است؟

  آیا مایکروسافت در حال ساخت عینک کینکت است؟ XBOX - ایکس باکس
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. amin77 عضو سایت

  اگه بیاد چی میشه.....