خبر داغ:Nvidia سرانجام فاش کرد: بالاخر GTA V برای pc خواهد آمد

reza720

کاربر شناخته شده
GTA-V-big-250x140.jpg


با آمدن هر دو کنسول PlayStation 4 و Xbox One که دارای تراشه های AMD می باشند ، شما ممکن است احساس کنید که کارت ها گرافیکی Nvidia دیگر چندان کارایی نخواهد داشت. اما این شرکت اصلا نگران نیست ، چرا که معتقد است که بسیاری از گیمر های pc با آمدن بازی هایی مثل Call of Duty: Ghosts, Assassin’s Creed IV, و Grand Theft Auto 5 بر روی یک سخت افزار جدید سرمایه گذاری می کنند. بله ! این شرکت بدون هیچ گونه شک و تردیدی GTA V را هم برای pc تایید کرده است.

Chris Evenden مدیر ارشد کارت های گرافیکی Nvidia دراین مورد اعلام کرده است :

بازار pc در حال تحول می باشد و سطح جدیدی از لپ تاپ ها تحت فشار تبلت ها قرار گرفته اند. با این حال فروش pc های تخصصی مانند سیستم های بازی همچنان در حال رشد است. این اختلاف نشان می دهد که چگونه مصرف کنندگان از کلاس های مختلف pc استفاده می کنند. بسیاری از مصرف کنندگان به pc به عنوان یک دستگاهی که می توان از آن برای گشتن در اینترنت ، چک کردن ایمیل ها و ویدیو ها، نگاه می کنند. اما در pc موارد بسیاری است که می تواند بهتر از تبلت ها خدمات ارایه دهد. چرا که علاقه مندان به بازی در حال آماده سازی سیستم های خود برای فهرست قوی از بازی هایی که در پاییز امسال خواهند آمد نظیر Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto V و Assassin’s Creed IV هستند.

البته تنها این نیست و انویدیا ادعا کرده است که سودی که از بازی های PC به دست می آید بیشتر از ترکیب سود PlayStation و Xbox خواهد بود :

پلتفرم های بازی مانند pc و اندروید در بازار کنسول های سنتی همیشه در حال بزرگ تر شدن هستند. آن ها از نوآوری بیشتری بهره می برند. نزدیک به نیمی از سازندگان در نظر سنجی GDC اعلام کرده اند که در حال کار بر روی بازی های pc می باشند و تنها ۱۱ درصد اعلام کردند که بر روی کنسول های نسل بعدی کار می کنند. انتظار می رود که سودی که بر روی بازی های pc به دست می آید تا پایان سال ۲۰۱۵ به ۲۰ میلیون دلار در سال برسد و این در حالیست که بر روی PlayStations کم تر از ۱۰ میلیون دلار خواهد بود و Xbox هم تنها در حدود نیمی از این درآمد را به دست خواهد آورد.

همان طور که در بالا می توان دید ، Chris Evenden به طور مستقیم و بدون هیچ تردیدی اشاره کرده است که GTA V در پاییز امسال برای pc خواهد آمد. به نظر می رسد که Nvidia چیزی را در این مورد می داند که مصرف کنندگان از آن خبر ندارند.

Grand Theft Auto V در ۲۷ شهریور برای دو کنسول ps3 و xbox 360 عرضه می شود.

منبع
 
آخرین ویرایش:
بالا