Xbox One در ۸ کشور تا سال ۲۰۱۴ تاخیر خورد!

Xbox One در ۸ کشور تا سال ۲۰۱۴ تاخیر خورد!

Xbox One در ۸ کشور تا سال ۲۰۱۴ تاخیر خورد! : امروزه اخبار ضد و نقیض در رابطه با کنسول نسل بعدی مایکروسافت زیاد به گوش میرسد.E3 2013 را به یاد دارید؟مایکروسافت اعلام کرد که ۲۱ خرده فروش کنسول Xbox One را در روز عرضه پخش خواهند کرد.اما به تازگی در پستی که در وبلاگ این کمپانی زده شده اعلام شده است که تنها ۱۳ خرده فروش در روز عرضه این... : Xbox One در ۸ کشور تا سال ۲۰۱۴ تاخیر خورد!

 1. amin77 عضو سایت

  امروزه اخبار ضد و نقیض در رابطه با کنسول نسل بعدی مایکروسافت زیاد به گوش میرسد.E3 2013 را به یاد دارید؟مایکروسافت اعلام کرد که ۲۱ خرده فروش کنسول Xbox One را در روز عرضه پخش خواهند کرد.اما به تازگی در پستی که در وبلاگ این کمپانی زده شده اعلام شده است که تنها ۱۳ خرده فروش در روز عرضه این کنسول را برای فروش خواهند داشت.

  مایکروسافت اعلام کرده است که کشورهای Australia, Austria, Brazil, Canada, France, Germany, Ireland, Italy, Mexico, Spain, United Kingdom, United States و New Zeland در روز انتشار این کنسول آن را برای فروش دارند.
  این به معنی است که هشت کشور به نام های Belgium, Denmark, Finland, Netherlands, Norway, Russia, Sweden و Switzerland باید تا سال ۲۰۱۴ صبر کنند.
  مایکروسافت اعلام کرده است که دلیل این تاخیر،متمرکز کردن کنسول Xbox One،ایراد گیری صداها و زبان ها و ساخت همکاری با کشورهای مربوزه برای آوردن برنامه ها ی به این کشور ها است.
  نظرات خود را در این رابطه با ما در میان بگذارید.
  منبع

  Xbox One در ۸ کشور تا سال ۲۰۱۴ تاخیر خورد!

  Xbox One در ۸ کشور تا سال ۲۰۱۴ تاخیر خورد! آخرین اخبار کنسول های بازی
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت