سونی رسما تایید کرد : تاریخ انتشار ps4 در گیمزکام اعلام خواهد شد

سونی رسما تایید کرد : تاریخ انتشار ps4 در گیمزکام اعلام خواهد شد

سونی رسما تایید کرد : تاریخ انتشار ps4 در گیمزکام اعلام خواهد شد : سرانجام انتظار طرفداران برای فهمیدن تاریخ انتشار ps4 به پایان خواهد رسید .سونی به تازگی تایید کرد که برنامه ی انتشار playstation 4 را در گیمزکام ۲۰۱۳ نشان خواهد داد. همان طور که در جزییات بیشتری که در وب سایت رسمی سونی نشان داده شده است ، تاریخ انتشار PS4 و دیگر اطلاعیه ها در یک نشست رسانه ای و... : سونی رسما تایید کرد : تاریخ انتشار ps4 در گیمزکام اعلام خواهد شد

 1. amin77 عضو سایت

  سرانجام انتظار طرفداران برای فهمیدن تاریخ انتشار ps4 به پایان خواهد رسید .سونی به تازگی تایید کرد که برنامه ی انتشار playstation 4 را در گیمزکام ۲۰۱۳ نشان خواهد داد. همان طور که در جزییات بیشتری که در وب سایت رسمی سونی نشان داده شده است ، تاریخ انتشار PS4 و دیگر اطلاعیه ها در یک نشست رسانه ای و در روز ۲۰ آگوست در ساعت ۳۰ : ۲۱ دقیقه به وقت ایران فاش خواهد شد.


  سونی در این مورد اعلام کرده است :

  ما در ساعت ۱۸ به وقت بریتانیا و در روز ۲۰ آگوست ۲۰۱۳ ، در یک جلسه با رسانه ها برنامه های خودمان را برای تاریخ انتشار PlayStation 4 نشان خواهیم داد و همچنین بروز رسانی هایی هم بر روی PlayStation 3 و PlayStation Vita خواهیم داشت.

  پس با این حساب به احتمال بسیار زیاد نیز مایکروسافت هم در گبمز کام تاریخ انتشار xbox one را فاش می کند.

  ps4 در تعطیلات امسال با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه می شود

  منبع  سونی رسما تایید کرد : تاریخ انتشار ps4 در گیمزکام اعلام خواهد شد

  سونی رسما تایید کرد : تاریخ انتشار ps4 در گیمزکام اعلام خواهد شد آخرین اخبار کنسول های بازی
   

  فروشگاه بازی سایت فروشگاه بازی سایت

 2. subzero کاربر جدید